Firma Grafické práce, ing. Radek Novotný, vám nabízí velmi širokou škálu činností a služeb pevně spjatých či blízce souvisejících s vašimi potřebami propagace firmy, marketingu a prodeje.

  •   Od návrhu po tisk (firemní a propagační tiskoviny, obaly výrobků a další)
  •   Fotografické práce
  •   Zpracování digit. fotografie (prvotřídní výstup z Vaší digit. kamery či fotoaparátu)
  •   Možnosti tisku malých nákladů
  •   Publikační činnost
  •   Tvorba internetových stránek a prezentačních CD


Od návrhu po tisk
(firemní a propagační tiskoviny, obaly výrobků a další)
.
Základem činnosti je tvorba firemních a propagačních materiálů (firemní tiskoviny, katalogy, plakáty), návrhy obalů výrobků – ať již formou potisku, etikety či kartónové nebo křídové skládačky včetně zajištění potřebných raznic a výsekových nástrojů. Veškeré grafické práce provedeme kompletně od návrhu až po tisk. Ve spolupráci s několika tiskárnami jsme pro vás schopni zajistit optimální kvalitu a cenu v závislosti na velikosti nákladu, barevnosti a typu papíru a tisku.
[zpět na začátek stránky]


Fotografické práce
.
Samozřejmou součástí návrhu je nafocení vašich výrobků či objektů v požadované kvalitě. V případě kinofilmového formátu je cena již započítána v cenách grafických prací a jsme v tomto ohledu soběstační (vč. některých specialit jako např. makro-fotografie, noční snímky apod.).
Střední a velký formát a stejně tak digitální fotografie v profesionální kvalitě (rozlišení 8 mil. bodů) jsou pro vás v případě požadavku zajištěny v kooperaci s dalším studiem.
[zpět na začátek stránky]


Zpracování digitální nebo digitalizované fotografie
(prvotřídní výstup z Vaší digitální kamery či fotoaparátu)
.
Specialitou z oblasti fotografických prací je úprava digitální nebo digitalizované fotografie a její vyvolání klasickou chemickou cestou.
Ve vynikající kvalitě tak získáte dokonalou fotografii z Vašeho digitálního přístroje nebo nejrůznějším způsobem upravenou digitalizovanou fotografii na foto-papír Kodak Royal. Možnými úpravami je myšlena například dokonalá retuš, tónování, vkládání textu, ale také montáž více motivů z různých fotografií a mnohé další. Fotografii lze tímto způsobem získat také z kvalitní tištěné předlohy nebo z počítačových souborů (prostorové modely vytvořené v 3D-studiu, AutoCadu apod.).
[zpět na začátek stránky]


Možnosti tisku malých nákladů
.
Pro velmi malé náklady (1-50 ks) nabízíme tisk na inkoustové tiskárně ve foto-kvalitě na hlazené kancelářské papíry, speciální foto-papíry a fólie. Tento tisk může být velmi vhodný (a výhodný) pro plnobarevný tisk např. hlavičkového papíru, dopisních obálek a jiných „drobných“ firemních tiskovin. Cena za plnobarevný tisk hlavičkového papíru (logo firmy a kontakt) se pohybuje okolo 1,- Kč/kus (dle barevného pokrytí).
Pozn.: Ceny za inkoustový tisk uvedené v ceníku jsou kalkulovány pro plné pokrytí obrázkem či fotografií.
[zpět na začátek stránky]


Publikační činnost
.
Výsledkem práce našeho studia je i publikační činnost – prvním počinem je vydání knihy Nevšednosti východu od Libora Novotného. Drobné publikace (např. pravidelný klubový časopis společnosti For Life) připravujeme do tisku již několik let.
[zpět na začátek stránky]


Tvorba internetových stránek a prezentačních CD
.
Novinkou mezi poskytovanými činnostmi a službami je tvorba a údržba internetových stránek a také prezentačních CD (ve formátu HTML nebo PDF).
Na základě vašeho požadavku navrhneme grafickou podobu stránek včetně zpracování obrázků a fotografií, vytvoříme dynamickou podobu stránek (JavaScript, DHTML) a postaráme se o pravidelnou aktualizaci (změny v ceníku, rozšíření nabídky apod.). Cena zpracování je závislá na rozsahu stránek, ale také na náročnosti zpracování z hlediska dynamiky stránek (pro představu: tvorba desítek stran statického textu umístěných na internetu je podstatně jednodušší, než několik stran animací, obrázků a dynamických odkazů, proto bude cena vždy kalkulována individuálně).
[zpět na začátek stránky]