Fotografujete digitálním fotoaparátem? Máte již bohatý archív snímků, které ukládáte na pevný disk, a čas od času prohlížíte na monitoru?
Některé snímky máte vytištěny z inkoustové tiskárny, ale nejste tak úplně spokojeni, neboť se buď přiblížíte fotografické kvalitě, ale pak je značně vysoká cena speciálních papírů a spotřeba inkoustu, nebo se jedná jen o náhledy, u kterých je značně diskutabilní barevnost a také životnost těchto obrázků není nijak velká...

Pak je tu právě pro Vás následující nabídka:
Chcete-li své nejzdařilejší snímky (nebo všechny?) získat jako klasickou fotografii na papíru Kodak Royal, stačí, když nám zašlete své snímky elektronickou poštou a my se postaráme o jejich zpracování ve Vámi zadané velikosti.
.
Lze také získat fotografie prostorových modelů z programů AutoCAD,
3D-studio a podobně.

.
A to ovšem není zdaleka vše. Vaše snímky lze doplnit textem, barevně tónovat, kombinovat dva či více snímků, vytvářet originální kalendáře, přání apod. V tomto případě lze samozřejmě také využít Vaše klasické fotografie, které nascanujeme (digitalizujeme), provedeme požadované úpravy a opět vyvoláme.
[náhled možných úprav]

(Možností, kterou zatím zkoušíme, je zpracování snímků také z digitální kamery. Rozlišení je však velmi nízké a výsledná velikost je malá. V případě zájmu nás kontaktujte.)Věnujte prosím pozornost následujícím tabulkám. Uvádíme zde doporučené zvětšení Vašich snímků dle rozlišení v bodech.

.
(Pokud si nejste jisti, jaké rozlišení Váš fotoaparát umí, či chcete-li posoudit kvalitu zpracování, zašlete jeden vzorový snímek e-mailem a my Vám obratem zašleme poštou hotovou fotografii v optimální velikosti, a to zdarma! Předpokládáme soubor typu JPG vzhledem k jeho malé velikosti a tudíž vhodnosti pro zaslání e-mailem, ale po dohodě je možný i jiný typ souboru.)

rozlišení 1600×1200 bodů
  optimální 13,5×10 cm  
  možné 20×15 cm  
  maximální 30×20 cm  
rozlišení 1200×800 bodů
  optimální 10×7 cm  
  možné 15×10 cm  
  maximální 20×15 cm  
rozlišení 1000×700 bodů
  optimální 9×5,5 cm  
  možné 13×9 cm  
  maximální 15×10 cm  


  Ceník – vyvolání fotografie z digitálního souboru
  Uvedené ceny jsou kalkulovány včetně základních úprav. Od 5 kusů výše lze
  domluvit množstevní slevy (dle velikosti snímků).
  V případě zaslání poštou je třeba připočíst poštovné dle tarifu České pošty.
  9×13 / 10×15 / 13×18 / A4 / A3 20,- / 25,- / 40,- / 125,- / 250,-  


 Platbu je možné realizovat hotově, dobírkou, poštovní poukázkou nebo převodem na účet.
 Pozn.: Nejsem plátce DPH.